فرم پیگیری سفارش :

برای رهگیری سفارشتان شماره سفارش و ایمیلی که درهنگام ثبت سفارش وارد کردید را در این قسمت وارد و کلید رهگیری را فشار دهید.

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از شهرهای تحت پوشش سرویس تحویل اکسپرس فبرال در نظر گرفته شده است.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ا تا 4 روز کاری است.
برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد

سفارش‌ها در شهر تهران مطابق بازه زمانی اعلامی به مشتریان در هنگام ثبت سفارش، تحویل داده خواهد شد. و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از یکصد هزار تومان در شهر تهران رایگان ارسال می‌شوند و سفارشاتی که مبلغی کمتر از 100هزارتومان دارند با هزینه 8هزارتومان درب منزل مشتری تحویل داده خواهد شد.

سفارش ها در مرکز استان ها و شهرهای بزرگ توسط ارسال اکسپرس فبرال و با همکاری ماهکس انجام می شود  و تمام تلاش فبرال این است که سفارشات در کمتر از 48ساعت به دست هموطنان عزیز برسد و کاربران می توانند هزینه سفارش را به صورت آنلاین و یا هنگام دریافت سفارش پرداخت کنند. هزینه ارسال در سفارشات بالای 100هزارتومان رایگان و سفارشات زیر 100هزارتومان، 12هزارتومان می باشد.

در شهرهایی که فبرال اکسپرس پوشش ندارد، ارسال ها از طریق شبکه ارسال پست ارسال خواهند شد که در کمتر از 7روز به دست هموطنان عزیز خواهد رسید و پرداخت در این مناطق تنها به صورت آنلاین انجام خواهد شد. هزینه ارسال در این مناطق برای سفارشات بالای 100هزارتومان رایگان، و برای سفارشات کمتر از 100هزارتومان، 12هزارتومان می باشد